V knihovně si „povídaly báby…“

V knihovně si „povídaly báby…“ - obrázek

Ve středu 24. 10. 2012 od 10.00 proběhlo v Městské knihovně Volary setkání s Evou Marií Zitkovou, autorkou nové knihy „Co mi báby povídaly“, které vydalo volarské nakladatelství Stehlík. Autorka, která žije v Kanadě, ale jejíž rod pochází z Netolic, zúročila svou celoživotní lásku k historii a sepsala poutavou knihu, která čerpá z jedné z nejzajímavějších etap jihočeských dějin.

Převzato z http://volary.eu/.
Více fotografií ve fotogalerii.

26.10.2012 11:55:18
Další knižní tipy...
Šumava domovem.jpg
Tato kniha obdržela na Šumavě Liteře 2018 CENU ČTENÁŘŮ KNIHOVEN:
Klišík - obálka knihy3.png
Šumavští poustevníci, samotáři, jejichž názory a životy se nepodobají vůbec ničemu, co znáte. O setkáních s nimi je tato kniha.
Klišík - obálka knihy2.jpg
Kniha básní žijící legendy šumavského undergroundu, básníka a mystika Františka Klišíka. Dvaatřicet vyobrazení, do linolea včetně písma vyřezaných a na ručním lisu vytištěných. Barevné linoryty, každý tisk "zobrazuje" jednu báseň, v pevné vazbě. Formát 280 x 380 mm. Autorský tisk. Náklad 17 ks.