24. 5. 2018 Autorské čtení s Tomášem Přibylem

V konferenčním sále volarského Hotelu Bobík se ve čtvrtek 24. května uskutečnilo autorské čtení z nového krimi románu Tomáše Přibyla Pětidomí. Četl sám autor, který se poté podepisoval zájemcům do nové knihy, a také do své prvotiny s detektivními povídkami Smutný žhář. Čtení a autogramiádu k autorově už třetí knize uspořádala aktivní Městská knihovna Volary.

Zdroj: PRACHATICKOnews.cz

Tomáš Přibyl
14.06.2018 10:46:14
Další knižní tipy...
Šumava domovem.jpg
Tato kniha obdržela na Šumavě Liteře 2018 CENU ČTENÁŘŮ KNIHOVEN:
Klišík - obálka knihy3.png
Šumavští poustevníci, samotáři, jejichž názory a životy se nepodobají vůbec ničemu, co znáte. O setkáních s nimi je tato kniha.
Klišík - obálka knihy2.jpg
Kniha básní žijící legendy šumavského undergroundu, básníka a mystika Františka Klišíka. Dvaatřicet vyobrazení, do linolea včetně písma vyřezaných a na ručním lisu vytištěných. Barevné linoryty, každý tisk "zobrazuje" jednu báseň, v pevné vazbě. Formát 280 x 380 mm. Autorský tisk. Náklad 17 ks.