15. 3. 2018 "Autostopem v Albánii“ – cestovatelská beseda s Mgr. Liborem Drahoňovským

S panem Liborem Drahoňovským jsme poznali mnohé přírodní, kulturní i historické reálie, spatřili jsme krásné horské výhledy, navštívili nejen historická města Berati a Gjirokaster, ale také spoustu dalších nepříliš známých zajímavých míst. Zastavili jsme se u jezer Ochrid a Prespa a nahlédli do starobylých kostelíků. Po celou dobu přednášky nás provázely příhody z cest a také jsme zavítali do domácností pohostinných a srdečných místních obyvatel.
"Albánie"
19.03.2018 10:43:36
Další knižní tipy...
Šumava domovem.jpg
Tato kniha obdržela na Šumavě Liteře 2018 CENU ČTENÁŘŮ KNIHOVEN:
Klišík - obálka knihy3.png
Šumavští poustevníci, samotáři, jejichž názory a životy se nepodobají vůbec ničemu, co znáte. O setkáních s nimi je tato kniha.
Klišík - obálka knihy2.jpg
Kniha básní žijící legendy šumavského undergroundu, básníka a mystika Františka Klišíka. Dvaatřicet vyobrazení, do linolea včetně písma vyřezaných a na ručním lisu vytištěných. Barevné linoryty, každý tisk "zobrazuje" jednu báseň, v pevné vazbě. Formát 280 x 380 mm. Autorský tisk. Náklad 17 ks.