JAK SE PŘIHLÁSIT KE SVÉMU ČTENÁŘSKÉMU KONTU

Na webových stránkách naší městské knihovny najdete aplikaci On-line katalogu.
Pro čtenáře to znamená, že si může v klidu svého domova prohlédnout jaké knižní novinky právě knihovna nakoupila, může se podívat, zda je momentálně k půjčení titul o který má zájem, a pokud je tento dokument mimo knihovnu, tak si ho může zarezervovat.
 Můžete sledovat stav svého čtenářského konta (k přihlášení slouží číslo vaší průkazky a heslo = rok, měsíc a den.
 Např. čtenář narozen 12. 3. 1988 = heslo je 88 03 12 ),
najdete zde datum do kdy knihy vrátit, případně máte možnost si výpůjční dobu prodloužit. V katalogu můžete vyhledávat podle autora, podle názvu knihy, případně dle klíčového slova.
Další možností vyhledávání je Souborný katalog naučné literatury, ve kterém můžete vyhlédavat dokumenty i z jiných knihoven ČR. Milerádi je vám, formou Meziknihovní výpůjční služby, poté objednáme.

21.03.2013 13:34:46
Další knižní tipy...
Šumava domovem.jpg
Tato kniha obdržela na Šumavě Liteře 2018 CENU ČTENÁŘŮ KNIHOVEN:
Klišík - obálka knihy3.png
Šumavští poustevníci, samotáři, jejichž názory a životy se nepodobají vůbec ničemu, co znáte. O setkáních s nimi je tato kniha.
Klišík - obálka knihy2.jpg
Kniha básní žijící legendy šumavského undergroundu, básníka a mystika Františka Klišíka. Dvaatřicet vyobrazení, do linolea včetně písma vyřezaných a na ručním lisu vytištěných. Barevné linoryty, každý tisk "zobrazuje" jednu báseň, v pevné vazbě. Formát 280 x 380 mm. Autorský tisk. Náklad 17 ks.