J. X. Doležal - PSYCHEDELICKÁ ŠUMAVA

J. X. Doležal - PSYCHEDELICKÁ ŠUMAVA - obrázek

V září 1997 organizovala knihovna Volary putovní prodejní výstavu fotografí J. X. Doležala, která se jmenovala "PSYCHEDELICKÁ ŠUMAVA". Výstava probíhala na třech místech a to v kapličce v Krejčovicích, v kapličce ve Zvěřenicích a v muzeu ve Volarech. Akci sponzoroval časopis Reflex a firma Molda Volary, která fotografie i zarámovala.

Podrobný popis této výstavy najdete v  zaříjovém čísle časopisu REFLEX.

03.09.2015 13:46:41