"Život s vášní a čokoládou"

DSCF7706.jpg
DSCF7705.jpg
DSCF7707.jpg

Ve čtvrtek 15. srpna 2013 v podvečerním čase uspořádala Městská knihovna Volary „čokoládovou" besedu. Paní Marcela Krčálová, velká znalkyně čokolády, nám nejdříve objasnila postup výroby od kakaovníku až po výsledný produkt, dále nám popsala druhy kakaových bobů a rozdíly mezi kvalitní a nekvalitní čokoládou. A potom už přišla část, na kterou se každý z návštěvníků těšil nejvíce: ochutnávka různých druhů čokolád, včetně velmi exotických, jako čokoláda s mořskou solí nebo mléčná čokoláda z kozího mléka. Nakonec si každý odnesl domů nějaké to čokoládové pokušení.

21.08.2013 16:09:31