ZAMBIE, aneb co v průvodcích nenajdete

P1830019[1].jpg
Zambie2.jpg
Zambie.JPG
Zambie1.JPG

Poslední únorový podvečer přilákalo volarské občany do knihovny povídání o Zambii. Ve své prezentaci představila tuto zemi Lucie Fenclová - studentka Zdravotně sociální fakulty v Českých Budějovicích, která v Zambijské Lusace a jejím okolí strávila tři měsíce na pracovní stáži. Pomáhala zde v nízkoprahovém centru pod organizací Njovu o.p.s, v projektu „Adopce Zambijských dětí na dálku" a také cestovala. Za největší zážitek považuje návštěvu Viktoriiných vodopádů v Livingstone, safari a projížďku na loďce mezi krokodýly. Zážitků a fotek bylo mnoho a na závěr nechyběla ukázka suvenýrů.

13.03.2013 17:21:15