V knihovně si „povídaly báby…“

V knihovně si „povídaly báby…“ - obrázek

Ve středu 24. 10. 2012 od 10.00 proběhlo v Městské knihovně Volary setkání s Evou Marií Zitkovou, autorkou nové knihy „Co mi báby povídaly“, které vydalo volarské nakladatelství Stehlík. Autorka, která žije v Kanadě, ale jejíž rod pochází z Netolic, zúročila svou celoživotní lásku k historii a sepsala poutavou knihu, která čerpá z jedné z nejzajímavějších etap jihočeských dějin.

Převzato z http://volary.eu/.
Více fotografií ve fotogalerii.

26.10.2012 11:55:18