BŘEZEN - MĚSÍC ČTENÁŘŮ - Povídání o "Irisdiagnostice"

DSCF6301.JPG
Iris1.JPG

V úterý 19. března 2013 přijely do Městské knihovny Volary odbornice na „Irisdiagnostiku". Připravily si zajímavé seznámení s touto, pro veřejnost nepříliš známou, metodou zjišťování nemocí z očí. Po úvodním povídání o technice diagnostikování byl dán prostor pro dotazy a celá diskuze se stočila spíše ke konkrétním příkladům z praxe, jako příčiny různých problémů nebo dietetická opatření. Na závěr přednášky si zájemci mohli „Irisdiagnostiku" vyzkoušet na vlastních očích.

21.03.2013 11:53:07