BŘEZEN - MĚSÍC ČTENÁŘŮ - Celé Česko čte dětem

ladabrezenintevol-27-3-13-4[1].jpg
ladabrezenintevol-27-3-13-3[1].jpg
ladabrezenintevol-27-3-13-2[1].jpg

Městská knihovna Volary zakončila březnový program účastí na akci „Celé Česko čte dětem". Za dětmi z pátých tříd přišla knihovnice do školy a četla z elektronické knihy šumavského autora Jaroslava Pulkrábka „Šumavské povídání aneb Co v kronikách nenajdete". Spolu s ní se besedy účastnil i Petr Čmerda z nakladatelství elektronických knih Drift(e)Books, které tuto knihu vydalo. Děti si poslechly dvě pověsti z Volar a okolí, čtené na elektronické čtečce. Poté Petr Čmerda vysvětlil jak se se čtečkou zachází, co umí… O spokojenosti dětí svědčí skutečnost, že na úplný závěr chtěly přečíst ještě jednu povídku.

11.04.2013 15:51:15