9. 6. 2014 Putování románovou krajinou

Městská knihovna a Svaz tělesně postižených připravili na pondělní podvečer zajímavé povídání s Miroslavem Šobrem ze Strakonic. Ten do Volar přivezl audiovizuální pořad "Putování románovou krajinou".
Úvodní slovo měli předseda Svazu tělesně postižených Augustin Sobotovič a Ladislava Škrnová, knihovnice volarské knihovny, kteří krátce představili program a přednášejícího.
Proram mapoval zajímavý projekt „Zahradou poznání“ – jedná se o projekt věnovaný významným literátům, jejichž život a dílo jsou spjaty s regionem.

Více o projektu na: http://www.strakonice.eu/content/projekt-2013-putovani-romanovou-krajinou-23-leden-2013

Čerpáno z: Prachatický deník 135. Prachatice: 2014. ISSN 1802-0836.
17.06.2014 10:41:49