30. 5. 2016 Přednáška

Přednáška - poválečný exil
Přednáška o problematice slovenského poválečného exilu a jeho aktivit v letech 1945 – 1970.
Akce se konala při příležitosti 71. výročí ukončení 2. světové války. Podělit se o své zkušenosti z psaní historické práce, seznámit přítomné s problematikou studia v domácích i zahraničních archivech a prezentovat vybrané archivní dokumenty a fotografie přišel pan Doc. PhDr. Václav Vondrášek, CSc.
Tato beseda proběhla ve spolupráci se Svazem tělesně postižených.
01.06.2016 17:09:23