26. 4. 2016 Sedmé otevření „Pohádkového kufru z radnice aneb lidové tradice“ - Pálení čarodějnic

Filipojakubská noc
V předposledním otevření "Pohádkového kufru z Radnice aneb lidové tradice" spaní starostka Mgr. Bc. Martina Pospíšilová povídala s dětmi o Filipojakubské noci, pověrách, o čarodějnicích a také jak se před nimi chránit. Při společném čtení příběhu o Čarodějnici Winnie a jejím kocourovi Wilburovi děti předvedly své čtenářské dovednosti a za splnění čarodějnických úkolů si odnesly čarodějnické vysvědčení.
02.05.2016 11:47:50