26. 10. 2015 Vyhodnocení soutěže „Lovci perel“

Lovci perel
Městská knihovna Volary se na začátku letošního roku zapojila do celoroční hry „Lovci perel“, kterou pořádá Knihovna města Hradce Králové.
Cílem hry bylo ulovit co nejvíce perel a ty děti získávaly za přečtení knih a správné vyplnění hracích karet.
Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhlo v pondělí 26. 10. 2015. Do soutěže se zapojilo 25 dětí, z toho 17 děvčat a 8 kluků. Celkem děti nasbíraly 568 perliček. Nejúspěšnější lovkyní se stala Gabriela Klementová se 106 perlami, na druhém místě byla Lucie Nováková s 80 perlami a na třetím místě Rozvita Javorská s 62 perlami. Na superlovce čekal zážitkový program o historii a výrobě čokolády s Ing. Marcelou Krčálovou, zakončený čokoládovou fontánkou a malý dárkový balíček.
Děkujeme všem lovkyním a lovcům a těšíme se na viděnou při dalších soutěžích.
28.01.2016 16:25:17