24. 2. 2015 Cestovatelská beseda Madagaskar

Madagaskar
V úterý 24. 2. 2015 uspořádala městská knihovna besedu s cestovatelem a autorem několika cestopisných knih - Jiřím Vackem. Beseda se uskutečnila v zasedací místnosti Městského hotelu Bobík a navštívilo ji více než dvě desítky posluchačů. Zajímavé vyprávění bylo doplněno projekcí fotografií o dvou nezapomenutelných cestách Moniky a Jirky Vackových. Tyto cesty směřovaly na 4. největší ostrov světa - Madagaskar s naprosto unikátní faunou i florou a s neméně zajímavými malgašskými obyvateli. První cesta byla s batůžkem směrem na jihozápad, ta druhá pro změnu na kolech na sever a východ ostrova.
03.03.2015 12:15:08