12. 6. 2015 Pasování na čtenáře

Pasování čtenářů
Dne 12. 6. 2015 pořádala Městská knihovna Volary ve spolupráci se Základní školou Volary slavnostní pasování na čtenáře. Žáci 1. tříd prokázali své čtenářské dovednosti a byli pasováni královnou „Knihoslavou“ na rytíře „Řádu čtenářského“. Žákům byl předán pamětní list, čtenářský průkaz opravňující k návštěvě knihovny a knížka pro prvňáčka z projektu „Už jsem čtenář“. Ve školním roce 2014/2015 je to kniha spisovatele Jiřího Žáčka a ilustrátora Vojtěcha Juríka – Housličky pro medvěda.
24.06.2015 14:59:31