12. 2. 2016 Páté otevření "Pohádkového kufru z Radnice aneb lidové tradice" - Masopust

Masopust
V pátek 12. února se konalo v městské knihovně již páté otevření „Pohádkového kufru z radnice aneb lidové tradice“, kterého se zhostil pan radní Pavel Trnka. Zábavné dopoledne, během kterého se děti od pana Trnky dozvěděly o masopustních tradicích a zvycích, probíhalo v duchu dobré nálady. Četla se pohádka „O koblížkovi“, společně jsme si vyrobili karnevalové masky, zatancovali a zazpívali. Děti za svoje výkony dostaly sladkou odměnu, v podobě masopustního koblížku, za kterou bychom rádi poděkovali paní Ivaně Chobodové - Pekárna Šumava Volary.
16.02.2016 11:27:42