JAK SE PŘIHLÁSIT KE SVÉMU ČTENÁŘSKÉMU KONTU

Na webových stránkách naší městské knihovny najdete aplikaci On-line katalogu.
Pro čtenáře to znamená, že si může v klidu svého domova prohlédnout jaké knižní novinky právě knihovna nakoupila, může se podívat, zda je momentálně k půjčení titul o který má zájem, a pokud je tento dokument mimo knihovnu, tak si ho může zarezervovat.
 Můžete sledovat stav svého čtenářského konta (k přihlášení slouží číslo vaší průkazky a heslo = rok, měsíc a den.
 Např. čtenář narozen 12. 3. 1988 = heslo je 88 03 12 ),
najdete zde datum do kdy knihy vrátit, případně máte možnost si výpůjční dobu prodloužit. V katalogu můžete vyhledávat podle autora, podle názvu knihy, případně dle klíčového slova.
Další možností vyhledávání je Souborný katalog naučné literatury, ve kterém můžete vyhlédavat dokumenty i z jiných knihoven ČR. Milerádi je vám, formou Meziknihovní výpůjční služby, poté objednáme.

21.03.2013 13:34:46
tomas-hauser-zpritomneni.jpg
5.gif
2.gif